Galatasaray Spor Kulübü’nden transfer konusunda hamle

0 16

Mariano ile birlikte Şener Özbayraklı’yla yollarını ayırma konusunda karar aldığını açıklayan Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün de talep ettiği sağ bekteki Omar Elabdellaoui’yle prensip anlaşmasına varmış durumda.

Süper Lig içerisinde bitmesine sadece sekiz maç kalmışken şampiyonluk mücadelesi vermeye başlayan Galatasaray Spor Kulübü, bir taraftan da gelecek sezonla alakalı kadroyu oluşturabilmek amacıyla çalışmalarını devam ettiriyor. Milli futbolculardan biri olan Şener Özbayraklı’yla yollarını ayırma konusunda karar almış bulunan Galatasaray Spor Kulübü’nde, Mariano’da sezon bittikten sonra ülkesi Brezilya’ya dönüş yapacak. Galatasaray Spor Kulübü, iki tane futbolcudan boşalmış olan sağ bek mevkini Norveç asıllı futbolculardan Omar Elabdellaoui’yle beraber doldurma planları yapıyor.

Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün de gündeminde bulunan söz konusu futbolcuyu kadrosuna katmak için fazlasıyla yakın. Premier Lig üzerinden beklemekte olduğu teklifi alamadığı öğrenilen Omar Elabdellaoui’nin Galatasaray Spor Kulübüyle prensip anlaşmasına varmış olduğu ortaya çıkmış durumda.

Temmuz yı içerisinde serbest kalacağı açıklanan deneyimli sağ bekle ilgili olarak herhangi bir bonservis ücreti ödemesi yapılmayacak. Yunanistan ekiplerinden Olympiakos kulübüyle tam tamına 162 tane maça çıkmış olan Omar Elabdellaoui, 11 tane gol atarak 14 defa da asist yapmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.