Galatasaray için transfer konusunda müjde

0 29

Mariano ile yollarını ayırma konusunda düşüncesi bulunan Galatasaray Spor Kulübü sağ bek mevkisiyle ilgili arayışlarına aralıksız olarak devam etmekte. Gelecek vaat etmekte bulunan isimlerle kadrosunu güçlendirme konusunda bir amacı bulunan Galatasaray Spor Kulübü, 2001 senesinde dünyaya gelen Georgios Vagiannidis’i gündemine almaya başlamıştı. Genç yıldız adayı ise mevcut durumdaki kulübü Panathinaikos’la yollarını ayırmış durumda.

Yunan basını içerisinde yer almış olan ve Ajansspor’un düzenlemiş olduğu bir habere bakılırsa; Panathinaikos kulübüyle sezon sonunda sözleşmesi sona ereceği bilinen 18 yaşında bulunan sağ bek oyuncuyla yollar kesin bir şekilde ayrılmış durumda.

Haber içerisinde, söz konusu oyuncuyla perşembe gününe randevu verilmiş olduğu, fakat buna da hiç bir şekilde gerek kalmadığı ifade edildi. Zira genç yaştaki oyuncu teknik direktör görevinde bulunan Giannis Alafouzos’a devam etmeyecek olduğunu ve şansını yurt dışında denemek isteğini ifade etti.

Kulüpten yapılmış olan açıklama içerisinde de, ”Kulübümüz oyuncu için teklifi yapmaya hazır durumdaydı, fakat Vagiannidis ise almış olduğu kararının kesin olduğunu belirtti.” şeklindeki ifadeleri yer aldı.

Diğer taraftan bu sezon içerisinde tam tamına 17 tane maçta sahaya çıkmış olan 18 yaşında bulunan sağ bek oyuncu; beş tane gol ile birlikte 1 tane de asist kaydetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.