Galatasaray harekete geçmiş durumda

0 10

Orta sahası boş bir halde kalan ve pek çok farklı isimle anılmaya başlanan Galatasaray spor Kulübü nihayet somut bir adım atmış durumda. Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in çok sıkı bir şekilde bastıraya başlaması ve bundan böyle lig ile alakalı sadece sayılı günler kalmış olmasının hemen sonrasında harekete geçme kararı alan Galatasaray Spor Kulübü’nün, Fulham kulübünde forma giymeye devam eden Stefan Johansen ile ilgili resmi bir teklifte bulundukları açıkça ifade edildi.

Sky Sports tarafından yapılmış olan özel bir habere bakılırsa, Galatasaray Spor Kulübü, Jean Michael Seri’ye sahip durumda bulunan ve en son ise Mario Lemina’yı kadrosuna dahil eden Fulham kulübünden Johansen’i talep etti. İngiliz kulübü için, Şükrü Hanedar aracılığı ile bilrikte satın alma opsiyonu bulunan bir senelik kiralama teklifi yapılmış durumda.

Orta sahayla ilgili olarak Galatasaray Spor Kulübü’nün gündemine gelmiş olan farklı bir isim ise Markus Henriksen olarak öne çıkıyor. Johansen ile ilgili olarak Fulham kulübüne teklifte bulunan Galatasaray Spor Kulübünün olumsuz yanıt gelme ihtimalini düşünüp Beşiktaş Spor Kulübü’nün de ilgilenmekte olduğu Norveç asıllı ön liberoyu da listesine dahil etmiş olduğu ifade edildi. Hull’dan ayrılmış olan söz konusu futbolcunun, bonservisinin elinde yer alması da çok büyük bir avantaj şeklinde göze çarpmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.