Galatasaray harekete geçmiş durumda

0 7

İspanyol basını, Galatasaray Spor Kulübünün 10. senesinin tamamlamaya hazırlanan Uruguay asıllı file bekçilerinden Fernando Muslera’nın sözleşmesini tam tamına iki sene daha uzatacak olduğunu yazdı.

Galatasaray Spor Kulübüyle yapmış olduğu sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek olan Fernando Muslera’da son dakika gelişmesi yaşanmış oldu. İspanyol basını içerisinde yer almış olan habere bakılırsa Galatasaray Spor Kulübü, Muslera’nın mevcut durumdaki sözleşmesini tam tamına iki sene daha uzatma hususunda Uruguay asıllı kaleciyle görüşmelere başlamış oldu.

Söz konusu haber içerisinde Galatasaray Spor Kulübü Muslera’nın iki senelik sözleşme hususunda anlaşma sağlamış olduğu ve transferin gelecek günler içerisinde resmi bir şekilde açıklanacak olduğu belirtildi. Galatasaray Spor Kulübü yönetiminin kulüp içerisinde 10. senesinin tamamlayacak Muslera’ya mevcut durumdaki sözleşmesini uzatıp önemli bir jest yapmayı talep ettiği ve Muslera’nın bu söz konusu teklife sıcak bakmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

2011 senesinin yaz döneminde 6.750.000 Euro + Lorik Cana tutarının karşılığında Lazio Kulübünden Galatasaray Spor Kulübüne transferi gerçekleşmiş olan başarılı eldiven, tam tamına dokuz sene boyunca formasını terletmiş olduğu Galatasaray Spor Kulübüyle beş tane Türkiye Süper Lig şampiyonluğunun yanı sıra dört tane Türkiye Kupası şampiyonluğu ile birlikte beş tane Süper Kupa şampiyonluğu yaşamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.