Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan transfer atağı

0 9

Fenerbahçe Spor Kulübü, dış transfer konusunda ilk imzasını Arjantin asıllı futbolcuyla atmış olacak. Kanatların yanı sıra on numara içerisinde oynamakta olan 31 yaşında bulunan Tangocu’yla 2+1 seneliğine el sıkışma kararı alan Fenerbahçe Spor Kulübü 1 senelik zaman daha sözleşmesi bulunan Perotti’yle ilgili olarak kulübü Roma’yla da her hususta anlaşma yaptı. İtalyanlar herhangi bir şekilde fikir değiştirmez ise Diego Perotti, Fenerbahçe Spor Kulübü formasını giymiş olacak

Gelecek sezonla alakalı transfer çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiren Galatasaray Spor Kulübü, Fransa Ligue 2’ye düşmüş olan Strasbourg’dan Jean Bellegarde ve aynı zamanda Leicester City kulübüyle sözleşmesi sezon bittiğinde sona erecek olduğu açıklanan ön libero Nampalys Mendy’yi listesine dahil etti. Fatih Terim’in özellikle de Bellegarde transferine onay vermiş olduğu ileri sürülüyor.

Beşiktaş Spor Kulübü de, Alanyaspor Kulübüyle sözleşmesi sezon bittiği zaman sona ereceği açıklanan Papiss Cisse’yle yapmış olduğu pazarlıklarda sona yaklaşmış durumda. Yönetimin, bu sezon içerisinde tam tamına 22 gol atıp krallık yarışı üzerinde zirveye yerleşmiş olan 35 yaşında bulunan golcüye bonuslarla beraber tam tamına 1.5 milyon Euro tutarında teklifte bulunduğu, anlaşmanın ise çok yakın olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.