Formula 1 heyecanı Ekim ayında yaşanacak

0 12

Dünya üzerindeki en önemli motor sporları organizasyonu olarak öne çıkan Formula 1TM, 2021 senesinin takvimi dahilinde Intercity İstanbul Park’a geri dönmüş olacak. 2020 senesinin takvimi esnasında fazlasıyla başarılı bir organizasyon ile ‘’Yılın En Başarılı Yarışı’’ unvanını kazanmayı başaran Intercity İstanbul Park, 1 Ekim ile birlikte 2 Ekim ve 3 Ekim tarihlerinde yeniden bu heyecana ev sahipliği yapmış olacak. T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın himayeleriyle beraber, Intercity İstanbul Park tarafından gerçekleştirileceği açıklanan organizasyon esnasında bütün dünyanın gözü tekrardan İstanbul ilinde olacak.

Milyarlarca sayıdaki izleyiciye ulaşmayı başaran, ülkelerin tanıtım faaliyetleri konusunda paha biçilmez değeri bulunan Formula 1TM, 9 senelik bir aranın ardından Intercity İstanbul Park aracılığıyla ardımızda bırakmış olduğumuz sene ülkemize kazandırılmış ve bütün dünyanın çok büyük bir hayranlıkla takip etmiş olduğu yarışlara ev sahipliği yapmış idi.

Formula 1TM yarışları için 5 farklı kıtadan ülkeler ev sahipliği yapmaktalar. Senelik olarak ortalama bir şekilde 2 milyar izleyicisi mevcut. 200 tane ülke üzerinde ve 250 taneden çok kanalda yayınlanmakta. Toplam olarak on tane takım yarışlarda mücadele etmekte. Intercity İstanbul Park ise 2021 senesindeki takvimin 16’ncı yarışı olarak öne çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.