Formatın değişecek olduğunu ifade etti

0 8

Aleksander Ceferin, Avrupa Süper Ligi’ni fazlasıyla sert bir biçimde eleştirmesinin yanı sıra, Juventus Kulübü’nün Başkanıyla ilgili olarakta çok ağır bir üslup kullanmış oldu. UEFA Başkanı olarak görev yapan Ceferin, Agnelli’nin kadar ısrarla bir şekilde bu denli fazla yalan söyleyen birini görmediğine değinerek kendisiyle Cumartesi günü öğleden sonra görüşmüş olduklarını ve kendisine her şeyin yalan olduğunu ifade ettiğini belirtti.. Açgözlü olmanın bütün insani değerlerin buharlaşmasına izin verdiğine değinen Caferin yılanların kendilerine bu denli yakın yaklaştığını bilmediklerini de ifade etti.

Sakin bir görünümü ile tanınırlık elde eden UEFA Başkanı olarak görev yapan Aleksander Ceferin, Juventus Başkanı olarak görev yapan Agnelli ile birlikte Avrupa Süper Ligi’ni adeta topa tutmuş oldu. Ceferin, belki de ilk defa bu denli sert bir konuşma gerçekleştirdi.

Caferin, açgözlülükten farklı hiçbir şey ile motive edilmemekte olan birkaç tane kulübün, kendi kendilerine hizmet tekliflerine karşı bir arada durmuş olduklarını daha çok vurgulayamayacak halde olduğunu ve herkesin bu projenin saçmalığına karşı beraber olduğuna değindi..

Caferin daha sonra Avrupa Süper Ligi içerisinde oynayacak olan oyuncuların, Dünya Kupası ile birlikte Avrupa Şampiyonası’nda forma giyemeyecek olduklarını ve aynı zamanda Milli takımları için de davet alamayacak olduklarını ifade etti..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.