Finaldeki her bir sayı basket topu olacak

0 87

ING Basketbol Süper Ligi’nin yayıncı olarak öne çıkan kuruluşu, Türk Telekom’a ait dijital televizyon platformlarından biri olan Tivibu, ING Basketbol Süper Ligi final serisinde yer alan her sayıyı basketbol topuna dönüştürmüş olacak. ING Basketbol Süper Liginin final serisinde yer alan maçlar esnasında atılabilecek her sayı için, Türk Telekom’un katkılarının yanı sıra Türkiye Basketbol Federasyonu iş birlikleriyle ülkenin dört bir yanında yer alan okullara basketbol sevgisini aşılayabilmek amacıyla basketbol topu dağıtılmış olacak.

Türk Telekom’un yeni nesil olarak öne çıkan TV platformlarından Tivibu, gençleri spor yapmaya teşvik etmenin yanı sıra basketbolu sevdirebilme maksadıyla çok anlamlı bir projeye imza atmış oluyor. 2018 ila 2019 sezonundan bu zamana kadar, kadınlar ile erkeklerde Basketbol Süper Ligi yayınları için ev sahipliği yapmakta bulunan Tivibu, ING Basketbol Süper Ligi final serisiyle alakalı heyecanı basketbolseverlerle buluşturmayı sürdürüyor.

Türk Telekom şirketinin ‘‘insan’’ odağına sahip yaklaşımının yanı sıra sosyal sorumluluk bilincini yansıtmakta olan proje dahilinde, final serisi içerisinde gerçekleşecek karşılaşmalar esnasında atılmış olan sayı adedince basketbol topu, tespit edilecek okullara hediye edilmiş olacak. İhtiyaç sahibi durumda bulunan okulların belirlenebilmesinin yanı sıra basketbol toplarının okullara dağıtım yapılması hususunda, Türkiye Basketbol Federasyonu Türk Telekom’la beraber çalışıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.