Fenerbahçe’yle anlaştılar

0 12

Beşiktaş Spor kulübünden sezon sonunda ayrılacak oldukları konuşulmaya başlanan Gökhan Gönül ile birlikte Caner Erkin’in eski takımları Fenerbahçe Spor kulübüyle 1 seneliğine anlaşma yaptığı ileri sürüldü.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, bir müddettir görüşmeler yaptığı ve sezon sona erdiği zaman Beşiktaş Spor Kulübünden ayrılması gündeme gelmiş bulunan iki eski oyuncularından Caner Erkin ile birlikte Gökhan Gönül’le anlaşma sağlamış olduğu ifade edildi. Vuvuzela Sports içerisinde yer almış olan habere bakılırsa söz konusu bu anlaşma sadece bir sezonluk olacak. Beşiktaş Spor kulübüyle kontratları sona eren iki oyuncunun da senelik 1’er milyon euro tutarında para kazanacak oldukları ifade edildi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Caner’le 1 sezon sürecek anlaşmaya varmış olduğu belirtilirken, Gökhan Gönül’le de 1+1 senelik ön protokol imzalamış olduğu iddia edildi.

Gökhan, 2007 senesi ila 2016 senesinin arasında forma giymiş olduğu Fenerbahçe Spor kulübü içerisinde 339 tane maç içerisinde 12 golün yanı sıra 52 asistlik bir performans sergilemiş idi. Caner de 2010 senesi ila 2016 senelerinin arasında 213 tane maça çıkarak 16 tane golün yanı sıra 48 tane asistle Fenerbahçe Spor Kulübü’ne katkı sağlamış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.