Fenerbahçe’den ayrılmaya hazırlanıyor

0 11

Avrupa kupalarına katılma konusundaki yarışına aralıksız devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde son zamanlardaki hatalarından dolayı gündeme gelmeye başlayan Jailson, Fenerbahçe Spor Kulübünden ayrılmayı düşünmekte. Brezilya asıllı tecrübeli oyuncunun transfer olma amacıyla menajerine talimat vermiş olduğu ileri sürüldü

Son zamanlarda yapmış olduğu hatalardan dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Jailson, Fenerbahçe Spor Kulübünden ayrılmayı düşünmekte. Brezilya da yer alan Gauchazh üzerindeki bir habere bakılırsa en son Gençlerbirliği maçında gerçekleştirmiş olduğu hatalarından dolayı eleştirilerin odağında yer alan Jailson, ilk 11 içerisindeki yerini de yitirdi.. Gremio’dan çok büyük umutlar ile transferi gerçekleştirilen Brezilya asıllı başarılı oyuncunun Avrupa’ya transfer olmayı düşünmeye başladığı ve gelecek transfer dönemi içerisinde ayrılma amacıyla da menajerine talimat vermiş olduğu ifade edildi.

2017 senesi içerisinde Libertadores Kupası’nı kazanmayı başaran Gremio’nun as oyuncularından bir tanesi olarak öne çıkan Jailson ile ilgili olarak ardımızda bırakmış olduğumuz transfer dönemi içinde Brezilya ile birlikte İtalya’dan kulüplerin talip olduğu konusundaki bilgi de aktarıldı. 24 yaşında bulunan Brezilya asıllı orta saha oyuncularından Jailson, 2018 senesinin yaz döneminden Gremio’dan Fenerbahçe Spor Kulübüne tam tamına 4 milyon euro tutarındaki bonservis ve bir sonraki gerçekleşecek transferden %20 oranındaki bir payla transfer edilmiş idi. Jailson, bu sezon içerisinde Süper Lig’de tam tamına 26 tane maça çıkarak bir tane de gol atmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.