Fenerbahçe’de ikinci bir Kruse krizi çıkmış durumda

0 9

Vitor Pereira kulübe gelmeden öncesinde imza attırılmış olan Steven Caulker, kadronun içinde düşünülmemekte. Portekiz asıllı hocanın üstünü çizmiş olduğu İngiliz asıllı stoper, gitme amacıyla bütün alacaklarını da talep ediyor. Caulker, üç yıllık maaşı mevcut durumda bulunan 3 milyon euro tutarındaki parayı istedi. Fenerbahçe Spor Kulübü, maça çıkmamış olduğu halde Kruse’ye de sözleşmesinde yer alan ödemeyi yapma mecburiyetinde kalmıştı. Caulker’da gerçekleştirilecek en ufak bir hata 3 milyon Euro tutarındaki paraya da patlayabilir.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bileti kesilmiş olan Steven Caulker’ın gidişi pahalıya patlamış olacak. Tek bir tane resmi maça dahi çıkmamış olan Caulker, ayrılma amacıyla 3 milyon Euro tutarında parasını talep etti. Bu söz konusu para Caulker’ın 3 yılda kazanacak olduğu miktar. Fenerbahçe Spor Kulübü şu anda bu şekilde bir ödeme gerçekleştirmeyi de düşünmemekte.

Caulker’a kulüp bulabilmesi konusunda talepte bulunuldu ancak maliyeti karşılayacak bir kulüp hiç bir şekilde çıkmadı. Fenerbahçe Spor Kulübü, Kruse’de yaşanmış olan fesih krizini Caulker’da da yaşamayı hiç bir şekilde istememekte. Oyuncu kalma konusunda diretirse kadro içerisinde tutulma ihtimali de mevcut durumda. Oynamamış olduğu halde ödemelerini almış olan Kruse’deki hata Caulker’da da yaşanacak olursa ekonomik bir şekilde çok zor günler geçirmeye devam eden kulüp daha da sarsılacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.