Fenerbahçe’de ayrılık

0 12

Süper Lig ekiplerinden biri olan Fatih Karagümrük Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübüne sezon başladığı dönemde gelmiş olan fakat forma şansı bulamamış durumdaki Papis Cisse’ye talip olduğunu açıkladı. Teknik direktör olarak görev yapan Erol Bulut ise söz konusu bu oyuncunun ayrılığına onay vermiş oldu.

Süper Lig kulüpleri arasında yer alan Fatih Karagümrük Kulübü’nün Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yer alan Senegal asıllı forvetlerden Papiss Cisse ile ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bir teklifte bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Erol Bulut’un da takım içerisinden ayrılmasına sıcak bakmakta olduğu 35 yaşında bulunan forvetle ilgili olarak yönetimin, Karagümrük Kulübüne ‘Evet’ cevabını vermiş olduğu ortaya çıkmış durumda.

Çok büyük umutlar ile Fenerbahçe Spor Kulübü’ne gelmiş olan fakat ardımızda kalan süreç içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bekleneni vermeyi başaramayan ve son haftalar içerisinde şans bulmakta da bir hayli zorlanmaya başlayan Cisse’nin ise Karagümrük’e gitme konusunda sıcak bakmakta olduğu ifade edildi. Sezon başlarken Fenerbahçe Spor kulübü’ne herhangi bir bonservis bedeli bulunmadan transferi gerçekleşen 35 yaşında bulunan Papiss Cisse, Fenerbahçe Spor Kulübü formasıyla çıkmış olduğu 16 maç esnasında 3 tane gol atarak, 1 tane de asist yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.