Fenerbahçe için harika kanat

0 10

Yeni sezon içerisinde mutlak şampiyonluk hedeflemekte bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü, transferle alakalı çalışmalarına hız vermiş durumda. Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro kurma konusunda isteği bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yıldız kanat oyuncusuyla alakalı devreye girmiş olduğu ortaya çıkmış durumda.

Fenerbahçe Spor Kulübü, yeni yapılanmanın dahilinde gelecek sezonun takımını kurma amacıyla çok yoğun bir şekilde mesai harcamakta. Fenerbahçe Spor Kulübü, yurt içinden bayağı önemli isimleri imza aşamalarına getirmiş durumdayken, taraftarları çok fazla heyecanlandırmış olacak kanat oyuncusunun adı İtalya’dan gelmiş durumda.

Sabah tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; Fenerbahçe Spor Kulübü, Serie A ekiplerinden Roma’nın Arjantin asıllı sol kanat oyuncularından Diego Perotti’nin transferini sona erdirme aşamasına gelmiş durumda. 1988 senesinde dünyaya gelen Perotti bir sene daha sözleşmesi bulunuyor olmasına karşın kulübünden ayrılma konusunda izin talep etti.

Sözleşmesi üzerinde çok cüzi bir miktarda çıkış maddesi bulunmakta bulunan Perotti için Fenerbahçe Spor Kulübü bonservis ödemesi yapacak. Türkiye içerisinde oynamaya çok fazla sıcak bakmakta bulunan Arjantin asıllı yıldızın transferi hem İtalya hem ise Türkiye üzerinde liglerin bitmesinden sonra kesinlik kazanmış olacak.

Bu sezon içerisinde Serie A üzerinde 14 maçta, Avrupa Ligi içerisinde 4 maçta, İtalya Kupası içerisinde de 1 maçta forma giymiş bulunan Perotti, 4 tane golün yanı sıra 2 tane asistlik performans sergilemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.