Fenerbahçe için çok kötü bir haber

0 11

Fenerbahçe Spor Kulübü, Süper Lig için geri dönüşü içerisindeki ilk maçı esnasında erken bir kırmızı karttan dolayı şoku yaşamış durumda, Ozan Tufan bu maç içerisinde kırmızı kart görmüş durumda. Milli futbolcu, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Trabzonspor Kulübüyle oynayacak olduğu kupa mücadelesi içerisinde forma giyemiyor olacak.

87 günlük bir zamanın sonrasında yeniden başlamış bulunan Süper Lig içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü kendi evinde Kayserispor’u konuk etmiş durumdayken, 13. dakika içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü 10 kişi kalmış oldu. 12. dakika içerisinde Ozan Tufan, Dje Dje’ye yapmış olduğu bir hareketten sonra maçın hakemi görevinde bulunan Atilla Karaoğlan sarı kartını göstermiş durumda. VAR hakemi olarak görevli Bahattin Şimşek’in çağrıda bulunmasının sonrasında söz konusu pozisyonu VAR ekranı üzerinde izlemiş bulunan Karaoğlan, Ozan Tufan’ın yapmış olduğu bu hareketin oyun kuralları dışında bulunduğuna karar vererek kırmızı kartını da göstermiş oldu.

Kartın hemen sonrasında kulübe içerisinde yer alan Emre Belözoğlu’nun fazlasıyla sinirli durumda bulunduğu göze çarpmaya başladı ve yetenekli isim yanında yer alan sandalyeyi kaldırarak yere attı. Maçın görevli olan hakemi, itirazların hemen sonrasında Emre Belözoğlu’na ise kulübe içerisinde sarı kart göstermiş oldu. Ozan Tufan, Türkiye Kupası kapsamında Salı gününde ise Trabzonspor Kulübü ile oynayacak oldukları maç içerisinde cezalı bir duruma düşmüş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.