Fenerbahçe içerisindeki Ferdi Kadıoğlu krizi çözülmüş durumda

0 8

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde çok uzun zamandan beri gündem üzerindeki yerini tutan hususlardan bir tanesi de Ferdi Kadıoğlu’nun bonservis ödemesi olmuş idi. Müjdeli durumda bulunan haber Hollanda’dan geldi ve Fenerbahçe Spor Kulübü, Hollanda kulüplerinden biri olan Nijmegen’e transferden geriye kalmış olan en son ödemeyi 11 aylık zaman diliminden sonra yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde performansından dolayı büyük bir heyecan yaratmış olan genç futbolculardan Ferdi Kadıoğlu’nun transfer konusundaki ücret problemi çözüme kavuştu. Hollanda basını üzerinde yer alan De Gelderlander’in yapmış olduğu bir habere bakılırsa Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi, Nijmegen kulübüne Ferdi Kadıoğlu transferinden dolayı ödeme yapılması gereken 700.000 Euro tutarındaki parayı kulüp hesabına yatırmış oldu.

Nijmegen Kulübünün CEO’su görevinde bulunan Wilco van Schaik; ”Finans personelimiz Rıfkı Holla’yla sohbet etmekteydik. Sonrasında ise aniden ”Ekrana bak” ifadelerine yer verdi. Ekran üzerinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yatırmış olduğu parayı gördüm. Bu söz konusu ödemenin yapılmasından dolayı fazlasıyla mutlu olduk. Kulübün finansal durumu çok rahatlamış oldu. 11 aydan beri bu parayı beklemekteydik. Çok uzun bir süreç oldu” ifadeleriyle konuşma yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.