Fenerbahçe içerisinde üç tane futbolcu takımı toplamış durumda

0 14

Zirveyle alakalı yarışa ortak olmalarına karşın oynanmış olan kötü futboldan dolayı eleştirilmiş olan Fenerbahçe Spor Kulübü’ndeki futbolcular Gökhan Gönül’ün yanı sıra Ozan Tufan ve Caner Erkin liderliği içerisinde bir araya gelmiş oldu. Başarının hep beraber çalışıp ve de inanarak geleceğini ifade etmiş olan oyuncular, mücadele etmesinin gerekli olduğu hakkında fikir birliğine varmış oldu.

Süper Toto Süper Lig’deki 26. hafta içerisinde Kadıköy ilçesinde Göztepe Kulübüne mağlup olmasıyla şaşkınlık yaratan Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde yönetimin yanı sıra teknik kadro ile birlikte futbolculardan bazılar da çok fazla eleştirilmişti. Caner Erkin’in takım içinde yer alan tüm dengeleri bozmuş olduğu da iddia edilmiş idi. Bu söz konusu gelişmelerin hemen sonrasında ise pazar gününde oynanmaya hazırlanan Trabzonspor Kulübü maçının hemen öncesinde Caner Erkin’in yanı sıra Gökhan Gönül ve Ozan Tufan’ın öncülüğüyle takım bir araya gelmiş oldu.

Sabah gazetesinin yapmış olduğu habere bakılırsa; Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Başkan görevinde bulunan Ali Koç ve de Sportif Direktörlerden biri olan Emre Belözoğlu’nun takımla yapmış olduğu toplantıların hemen sonrasında futbolcular da kendi içlerinde görüşmelerde bulundu. Fenerbahçede yer alan futbolcular, ‘Faturayı tek bir kişiye bırakıp bir başarı gelmez. Tabloyu olumlu hale çevirme amacıyla da fazlasıyla önemli bir fırsat mevcut. Bunu ise tek bir başına hoca yapamaz” şeklinde görüş birliğine varmış oldu. Sakatından hasta olanına kadar tam kadro bir şekilde bir toplantı yapılmış oldu. Son 3 tane lig maçı içerisinde alınmış olan 2 tane yenilginin sorumluluğunun ne görevli olan hocaya ne ise başkasına atılamayacağı hususunda da fikir birliğine varılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.