Fenerbahçe içerisinde bir dönem kapandı

0 86

Son dakika haberlerine bakılırsa göre, ING Basketbol Ligi ekipleri arasında yer alan Fenerbahçe Beko kulübünde Obradovic dönemi bitti. Fenerbahçe Spor Kulübü takım resmi sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama üzerinde Sırp çalıştırıcıyla yapılmış olan görüşmelerden sonra yolların ayrıldığını duyurmuş oldu.

Fenerbahçe Beko Spor kulübü ile Zeljko Obradovic arasında bir müddettir görüşmeler sürüyordu. Sırp asıllı çalıştırıcı yeni sezon planlamasıyla alakalı olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yönetimiyle bir araya gelerek düşünme konusunda zaman istemişti. Gelinmiş olan nokta üzerinde Obradovic 1 yıllık bir zaman boyunca takım çalıştırmama konusundaki kararını Fenerbahçe Spor kulübüne iletti. Fenerbahçe Spor Kulübü de resmi sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklama üzerinde ayrılığı resmen duyurmuş oldu duyurdu.

Yapılmış olan açıklama ise şöyle;

Bilinmekte olduğu gibi değerli koçumuz Zeljko Obradovic ardımızda bırakmış olduğumuz hafta İstanbul iline gelmiş ve yeni sezon planlamasıyla alakalı olarak Başkanımız Ali Koç ve ayrıca Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’la bir araya gelerek toplantı yapmıştır. Yapılmış olan görüşmelerin hemen sonrasında koçumuz ardımızda bırakmış olduğumuz cuma gününde ülkesine geri dönüş yapmış ve en son kararını ailesiyle görüşmeler yaptıktan sonra vermeyi istemiştir.

Üzülerek belirtmeyi istiyoruz ki, koçumuz bugünden itibaren yanıtını kulübümüze iletmiş ve bir senelik zaman boyunca takım çalıştırmama konusunda bir karar almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.