Fenerbahçe galibiyetle ayrıldı

0 6

Fenerbahçe Spor Kulübü, yeni golcüsüyle birlikte adeta güldü. İki tane penaltı kararının çıkmış olduğu söz konusu bu maç içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü, ligin lideri konumunda bulunan Fatih Karagümrük’ü Samatta’nın atmış olduğu gollerle 2 – 1’lik skorla mağlup etmiş oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde Lemos, maçın bitmesine sadece beş dakika kalmışken görmüş olduğu kırmızı kattan dolayı da oyun dışı kalmış oldu.

Süper Lig’in dördüncü haftası içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü, konuk olarak ağırlamış olduğu ligin lideri konumunda bulunan Fatih Karagümrük’ü yeni transfer etmiş olduğu Samatta’nın golleri sayesinde geçmeyi başarmış oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü’ne galibiyeti getirmiş olan söz konusu bu goller, 24 dakika ile 68. dakikalar içerisinde Mbwana Samatta’dan gelmiş oldu. Karagümrük’ün şans bulmuş olduğu tek golünü de 76. dakika içerisinde penaltı vuruşundan sonra Erik Sabo atmış oldu. Sabo öte yandan, 87. dakika içerisinde bir tane penaltı vuruşundan da faydalanamadı. Penaltıya neden olan Fenerbahçe Spor Kulübündeki Lemos, 85. dakika içerisinde ikinci sarı kart almaktan dolayı kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bırakmış oldu.

Bu söz konusu sonucun hemen sonrasında ise Fenerbahçe Spor Kulübü, puanını sekize yükseltmeyi başardı ve maç fazlasıyla liderliğe yükselmiş oldu. Karagümrük kulübü de yedi puanda kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.