Fenerbahçe finale yükseldi

0 11

Ülker Stadı içerisinde oynanmış olan karşılaşma esnasında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gollerini 29. dakika ile birlikte 40. dakika ve 82. dakikalar içerisinde Mame Thiam, 63. dakika içerisinde de penaltıdan Caner Erkin kaydetmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni transferleri arasında yer alan Thiam, Kadıköy’de çıkmış olduğu ilk maçta hazırlık mücadelesi esnasında ‘hat-trick’ yapmış oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Erol Bulut, söz konusu bu karşılaşmanın hemen sonrasında yayıncı kuruluşa özel açıklamalar gerçekleştirdi.

Bulut yapmış olduğu açıklamada ‘Bizim açımızdan çok harika bir maç gerçekleşti. Birinci hazırlık maçımızı, ikinci ile birlikte üçüncü maçımızı da göz önünde bulunduracak olursak çok harika bir çıkışta olduğumuzu ifade edebiliriz. Futbolcularımız onlardan talep ettiklerimizi de en iyi şekilde sahaya yansıtmaya gayret etti. 4 – 0’lık bir skorla kazanmış olduk, elbette güzel ancak yine de ufak eksikliklerimizi göz ardı etmememiz gerekli. Çok daha iyi olmamız gerekli, çok daha iyi bir şekilde oynamamız gerekli olacak. Bunların üstünde de çalışacağız. Başlangıcı çok iyi bir şekilde yaptık, inşallah devamı da gelecek” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.