FB’deki gol sorunu Ali Koç tarafından çözülmüş olacak

0 19

Süper Lig’deki yıldız golcülerden biri olan Aaron Boupendza, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne fazlasıyla yakın. Başkan görevinde bulunan Ali Koç, Hatayspor Kulübüyle gerçekleştirilecek özel maçtan önce pazarlığı sonuçlandırma konusunda istekli. 24 yaşında bulunan Gabon asıllı yıldızın da Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde oynama taleni transferi kolaylaştırmakta.

Bu sezonda tam tamına 22 tane transfer gerçekleştiren fakat santrfor problemini bir türlü çözüme ulaştıramayan Fenerbahçe Spor Kulübü, hedefi tam 12’den vurabilecek bir hamleye hazırlanmakta. Fenerbahçe Spor Kulübü, Hatayspor Kulübü içerisinde 25 tane lig maçına çıkarak tam tamına 18 tane gol atmış olan ve hala krallık yarılı konusunda önde yer alan Aaron Boupendza’nın işini bitirebilme amacıyla adeta gün saymakta. Daha öncesinde Rusya takımlarından biri olan Krasnodar Kulübü’nün 8 milyon Euro tutarındaki teklifinlerini kabul etmiş olan Hatayspor Kulübü, oyuncunun Türkiye içerisinde kalmayı talep etmesinin ardından söz konusu anlaşmayı da iptal etmişti.

İki kulübün arasında aracılarla gerçekleşmiş olan ilk görüşmeler gelecek günler içerisinde de resmiyet kazanmış olacak. Hatayspor Kulübü, 27 Mart tarihi içerisinde yeni stadının açılışı esnasında Fenerbahçe Spor Kulübü’nü konuk olarak ağırlayacak. Sözcü’nün yapmış olduğu habere bakılırsa bu söz konusu daveti seve seve kabul etmiş olan Başkan olarak görev yapan Ali Koç da bu dostluk maçının öncesinde Hatayspor Kulübü’nün yönetimiyle masaya oturarak Boupendza’nın transfer işlemlerini bitirmeye çalışıyor olacak. 24 yaşında bulunan golcü oyuncu da Mesut Özil’le beraber oynamayı talep ettiğini daha öncesinde net bir şekilde açıklamıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.