Fatih Terim o oyuncunun üzerini çizdi

0 8

Galatasaray Spor Kulübü’nün Teknik Direktörü görevinde bulunan Fatih Terim’in gözbebeği olarak öne çıkmasına rağmen, yapmış olduğu iki tane hatanın sonrasında Luyindama’nın üstünü çizmiş olduğu ortaya çıkmış durumda. Yetenekli durumda bulunan futbolcunun devre arasına girildiği zaman satılacak olması da gündeme gelmiş oldu. Premier Lig’de yer alan ekibin 15 milyon Euro tutarında bir teklif hazırlamış olduğu iddia edildi.

Süper Lig içerisinde Galatasaray Spor kulübü ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Atakaş Hatayspor kulübünü yenip arka arkaya ikinci galibiyetini almayı başarırken, zirve yarışı içerisinde ağırlığını hissettirmeye başlamış oldu. Teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in yapmış olduğu iki tane hatanın sonrasında ise Christian Luyindama’nın üstünü çizmiş olduğu ortaya çıkmış oldu.

Milliyet gazetesi içerisinde Nevzat Dindar’ın yapmış olduğu habere bakılırsa; Sezondan önce Atakaş Hatayspor kulübüyle oynanmakta olan özel maça geç kaldığı açıklanan yetenekli oyuncu, Kayserispor Kulübüyle gerçekleşen maçın sonrasında yapılan antrenmana da geciktiğinden dolayı yetenekli hocanın sabrını taşırmış oldu. Türk Telekom Stadı içerisinde 3 Eylül tarihindeki 1 – 1’lik skorla sonuçlanan Atakaş Hatayspor Kulübüyle gerçekleşen hazırlık maçına da yetişememiş olan Luyindama, bu söz konusu hareketiyle Terim’den ilk eksisini almış idi. 26 yaşında bulunan futbolcunun gerçekleştirdiği ikinci vukuatı da bardağı taşıran son damla oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.