Enzo Crivelli sakatlanmış durumda

0 21

Başakşehir Spor Kulübü’nün Konyaspor Kulübü ile oynamış olduğu maç esnasında takımın yetenekli santrforu Enzo Crivelli sakatlanıp oyundan çıkmış oldu. Deneyimli durumda bulunan ismin Manchester United maçına yetişip yetişmeyecek olduğu da herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Süper Lig içerisinde 7. haftaya gelindiğinde Konyaspor Kulübü ile Başakşehir Kulübü karşılaşmış durumdayken konuk takım içerisinde Manchester United maçından hemen önce çok kritik bir sakatlık yaşanmış oldu. Söz konusu mücadelenin 12. dakikasına gelindiğinde sakatlık geçirmiş olan Enzo Crivelli oyun alanını sedye ile terk etmiş oldu. Sakatlanmış olan Enzo Crivelli yerini de Giuliano’ya bırakmış oldu.

Başakşehir Kulübü içerisinde Caiçara’nın yanı sıra Mahmut Tekdemir ile birlikte Chadli’nin de sakatlıkları yer alıyor. Başakşehir Kulübü, Devler Ligi içerisinde 3. hafta maçı esnasında çarşamba gününde Manchester United’ı kendi sahasında konuk etmiş olacak. Crivelli’nin söz konusu bu maç esnasında oynayıp oynamayacak olduğu da gerçekleştirilen tetkiklerden sonra belli olmuş bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.