Emre Kılınç Galatasaray’dan ne kadar para kazanacak?

0 9

Sivasspor Kulübüyle sezon sona erdiğinde sözleşmesi de sona erecek olduğu açıklanan ve Galatasaray Spor Kulübünde prensip anlaşmasına varmış olan Emre Kılınç’ın, senelik olarak 1.5 milyon euro tutarında para kazanacağı iddia edildi.

Sivasspor Kulübünde yer alan Hakan Mert Yandaş’ı Fenerbahçe Spor Kulübüne kaptırmış olan Galatasaray, Yiğidolar’ın bir başka yıldız futbolcusu olarak öne çıkan Emre Kılınç’la anlaşmaya varmış durumda. Fanatik içerisinde yer almış olan özel bir habere bakılırsa Emre Kılınç’ın Galatasaray Spor Kulübü içerisinde kazanacak olduğu ücrette kesinleşti. Sivasspor Kulübü içerisinde senelik olarak 1,5 milyon Türk Lirası tutarında oynamakta bulunan Emre, Galatasaray Spor Kulübünden de senelik 1,5 milyon euro tutarında para alacak. Oyuncunun bonservisinin bulunmuyor olması ise maaşının yüksek durumda bulunmasının nedenlerinden bir tanesi olarak gösterilmekte.

En son lig içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübünün ağlarını havalandırmayı başarmış olan yıldız futbolcu, bu sezon Sivasspor Kulübüyle çıkmış olduğu tam tamına 29 maç içerisinde 9 tane gol ve yedi tane asistle oynamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.