Dünyadaki basın Muhammed’i konuşmaya başladı

0 16

Mesut Özil’in yerine oyuna girmesinin ardından uzaktan çok harika bir gol atmış olan 20 yaşında bulunan Muhammed Gümüşkaya, dünyada yer alan basının da dikkatini çekmiş oldu. Muhammed’in atmış olduğu bu gol övülmekteyken, sevinçte bulamamış olduğu arma daha fazla yer edinmiş oldu. Marca’nın yanı sıra The Sun ile birlikte As gibi önemli medya organları Fenerbahçe Spor Kulübü’nün armasız yeni forması için de eleştiri yöneltmiş oldu.

Finlandiya ekiplerinden Helsinki’yi konuk olarak ağırlamış olan Fenerbahçe Spor Kulübü, evinde rakibini Muhammed’in golü ile birlikte 1 – 0’lık skorla mağlup edip rövanş öncesinde avantaj yakalamış oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün forvetsiz ve fazlasıyla da eksik bir kadroyla çıkmış olduğu HJK Helsinki maçı esnasında Muhammed Gümüşkaya, oyuna girmesinden sadece üç dakikalık zamanın ardından topu ağlara gönderdiği esnada gol sevinci esnasında çok ilginç görüntüler yaşanmış oldu. Sporarena’nın aktarmış olduğu haber içerisinde; dış basının Fenerbahçe Spor Kulübü maçına vermiş olduğu tepkiler de derlenmiş oldu.

Daily Mail: Arma olmayan tuhaf forma tasarımı futbolcuları böyle şaşırtabilmekte.. Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Muhammed Gümüşkaya, UEFA Avrupa Ligi esnasında atmış olduğu golün ardından takımın armasını bulmayı ve öpmeyi denediği esnada kafası çok karıştı.

The Sun: Fenerbahçe Spor Kulübü’nün golünü atmış olan oyuncunun armayı öpme denemesini seyrediyoruz.. Elbette ki forma üzerinde arma olmadığını fark etmeden hemen öncesinde..

Marca: Yeni formanın tasarımında yer alan tehlike.. Çok mükemmel bir gol attı, takımının armasını öpmek istedi ancak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.