Coronavirüsü yendiler

0 10

Toplam olarak 25 tane personel corona virüsüne yakalanmış olan İspanya La Liga ekipleri arasındaki Valencia’dan sevindirici bir haber gelmiş durumda. İspanyol kulübü üzerinde corona tanısı ile birlikte tedavi altına alınmış olan 10 tane futbolcu ile birlikte 15 tane antrenörün 14 günlük zaman diliminde komple iyileşmiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

İspanya La Liga ekiplerinden biri olarak öne çıkan Valencia da corona virüsü yenmenin sevinci yaşanmakta… Turuncu -siyahlı kulüp içerisinde corona virüsüne yakalanmış olan 25 tane personelin komple iyileşmiş olduğu ifade edilmiş durumda.

Marca içerisinde yer almış olan habere bakılırsa; 14 günden beri karantinada tutulan ve tedavilerine ev içerisinde devam edilmiş olan toplamda 25 tane Valencialı’nın çarşamba gününde corona virüsüyle alakalı testleri negatif çıkmış oldu. 2 haftalık bir zaman öncesinde yapılmış olan açıklama içerisinde Valencia, kulüp içerisindeki futbolcu ve de antrenörlerin %35’lik kısmının enfekte olduğunu duyurmuş idi.

Valencia ise, 19 Şubat tarihi içerisinde Milano’da ”biyolojik bomba” şeklinde isimlendirilmiş olan Atalanta maçına çıkmış ve bunun sonrasında da 4 – 1’lik bir skorla mağlup olmuş idi.

.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.