Çaykur Rizespor’dan resmi açıklama gelmiş durumda

0 15

Spor Toto Süper Lig ekipleri arasında yer alan Çaykur Rizespor Kulübü, takımın başında tam tamına yedi tane maça çıkmış olan Marius Sumudica’yla sözleşmesini feshettiği konusunda açıklama yaptı. Kulüp üzerinden yapılmış olan açıklama içerisinde Rumen asıllı olan teknik adamla karşılıklı bir şekilde anlaşma yapılıp yolların ayrılmış olduğu ifade edildi.

Spor Toto Süper Lig ekipleri arasında bulunan Çaykur Rizespor Kulübü, Rumen asıllı adamlardan biri olan Marius Sumudica’yla karşılıklı bir şekilde anlaşma yaparak yollarını ayırmış oldu. Karadeniz ekibinin yapmış olduğu açıklama içerisinde, ‘Teknik direktör olarak görevli olan Marius Ninel Şumudica’yla karşılıklı bir şekilde anlaşma yaparak sözleşmesinin feshi gerçeklemiş durumdadır. Sayın Şumudica’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol kariyeri içerisinde de başarılar dilemekteyiz’ şeklindeki ifadeler yer aldı..

Kayserispor Kulübüyle gerçekleşen maçın ardından takımla bir uyuşmazlık yaşamakta olduğunu ve kulübün fadası için bir karar alınmasının gerekli olduğuna vurgu yapmış olan Sumudica, Rizespor Kulübü’nün iyi olması için her şeyi yapmış olduğunu ifade etmişti. Çaykur Rizespor Kulübü’nün başında 7 tane maça çıkmış olan Sumudica, 3tane beraberlik ile birlikte dört tane de yenilgi almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.