Caner’i üzecek haber

0 13

Emre Belözoğlu’nun önderliğiyle yeni sezonla alakalı kadro planlamasına başlamış olan Fenerbahçe Spor Kulübü, Beşiktaş Spor Kulübüyle sözleşmesi bitecek Caner Erkin’e sözleşme önerisinde bulunmama kararı almış durumda. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde öte yandan Hasan Ali Kaldırım maaşı konusunda indirime gitmeyi de kabul etmiş oldu.

Yeni sezonla alakalı planlama konusunda işi çok sıkı tutmakta olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yönetimi, takıma dahil etme konusunda isteği bulunan isimler ve elde yer alan oyuncuları koruma açısından çok yoğun bir şekilde mesai harcamakta. Önümüzdeki sezon içerisinde sportif direktörlük koltuğuna oturma konusunda hazırlıklara devam eden Emre Belözoğlu’yla kadro planlaması konusunda çalışmalarını devam ettiren Ali Koç ve yönetim ekibi bütçeyi hiç bir şekilde aşmamak amacıyla da son kararları titiz bir şekilde almakta.

Beşiktaş spor kulübüyle sözleşmesi biteceği bilinen ve yeniden eski takımı içerisinde forma giyme konusunda isteği bulunan Caner Erkin ile ilgili şartlar zorlanmış olsa da olumlu bir sonuç elde edilmesi mümkün olmadı. Yetenekli durumdaki futbolcuyu gündeminden tamamen çıkartmış olan Fenerbahçe Spor Kulübünde bu aşama içerisinde yeni sezonda sözleşme önermeme konusunda bir karar alınmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.