Beşiktaş’tan tam tamına 10 milyon tl ödeme talep etti

0 10

Yeni sezon için hazırlıkların sürdüren Beşiktaş Spor Kulübü ile Gökhan Töre arasında devam eden ilk transfer pazarlığından sonuç çıkmış değil. Yıldız durumda bulunan futbolcunun Beşiktaş Spor Kulübü’nden senelik 10 milyon Türk Lirası tutarında öteme talep ettiği bilgisine ulaşıldı.

Beşiktaş Spor Kulübü ile kulübün eski oyuncularından biri olan Gökhan Töre’nin arasında gerçekleşmiş olan ilk transfer pazarlığından hiç bir şekilde sonuç çıkmış değil. Deneyimli durumda bulunan oyuncunun talep ettiği ücretin yüksek bulunmuş olduğu tespit edildi. Cebinden tam olarak dört milyon Türk Lirası tutarında ödeme yaparak, Malatyaspor Kulübüyle sözleşmesini feshetmiş bulunan Töre’nin senelik 10 milyon Türk Lirası tutarında bir para talep ettiği, Beşiktaş Spor Kulübü’nün de performansa dayalı bir şekilde 7 milyon Türk Lirası tutarında bir teklifte bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

Bu söz konusu paranın bir kısmının garanti ücret, bir kısmının da maç başı şeklinde olduğu açık bir şekilde ifade edilmiş durumda. Beşiktaş Spor Kulübüne dönmeyi çok fazla talep eden Gökhan Töre’yle Beşiktaş Spor Kulübü’nde görevli olan yöneticiler kısa zaman içinde bir defa daha masaya oturmuş olacak. Tarafların tamamen ortak bir nokta üzerinde buluşması ve de deneyimli durumda bulunan oyuncunun resmi sözleşmeye imza atacak olması konusunda beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.