Beşiktaş’tan izin istemiş durumda

0 8

Beşiktaş Spor Kulübü’nün 25 yaşında bulunan Fransız asıllı kanat oyuncularından Georges-Kevin N’Koudou, kendisini benservis ile beraber gönderme konusunda isteği bulunan kulübünden Olympiakos’un yapmış olduğu 1 senelik kiralama teklifinin kabul edilmesi konusunda bir talepte bulundu

Transfer ile alakalı çalışmalarını hiç bir şekilde hız kesmeden devam ettiren Beşiktaş Spor Kulübü ile alakalı çok flaş bir iddia ortaya atılmış durumda. Yunanistan basını içerisinde yer alan to10.gr’ın yapmış olduğu özel bir habere bakılırsa; Kevin N’Koudou’nun mevcut durumdaki menajeri Olympiakos kulübüyle de anlaşma sağlayıp Yunan ekibinin bir senelik kiralama teklifini Beşiktaş Spor Kulübüne iletmiş oldu.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün bonservisi ile birlikte elden çıkarma konusunda isteği bulunan Fransız asıllı kanat oyuncusu da Olypiakos kulübünün bu teklifinin kabul edilmesini istemiş oldu. Diğer taraftan N’Koudou’nun transferiyle ilgili olarak ısrarcı durumda bulunan Olympiakos, Beşiktaş Spor Kulübü’nün gündeminde yer almaya başlayan yıldız isimler arasındaki Bruma’yla da anlaşma yapmıştı.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün ardımızda bırakmış olduğumuz yaz tam tamına 4.5 milyon Euro tutarındaki bir ödeme yaparak Tottenham Kulübünden transfer etmiş olduğu Georges-Kevin N’Koudou, 26 tane karşılaşma içerisinde bir tane golün yanı sıra dört tane de asist kaydetmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.