Beşiktaş’ın gündeminde

0 11

Transferle alakalı çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren Beşiktaş Spor Kulübü, Vincent Aboubakar’ın hemen sonrasında özel bir hamle daha yapmış oldu ve ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Süper Lig içerisinde Aytemiz Alanyaspor Kulübünde forma giymiş olan Papiss Cisse’yi bir defa daha listesine almış oldu.

Forvet konusundaki arayışlarını devam ettiren ve eski futbolcularından biri olan Vincent Aboubakar’la anlaşma yapmış bulunan Beşiktaş Spor Kulübü, bir tane golcü daha transfer edebilmek amacıyla girişimde bulunmuş oldu. Sergen Yalçın’ın raporunun kapsamında önceliğini Nikola Kalinic’e vermiş olan fakat Hırvat asıllı golcünün Roma’ya gitme konusunda isteğinin bulunmamasından ötürü listesinde yer alan alternatiflere yönelmiş olan Beşiktaş Spor Kulübü, Papiss Cisse’yle bir görüşme daha gerçekleştirdi.

Alanyaspor Kulübünden ayrılmasının ardından bonservisini eline almış bulunan ve 2 senelik garanti sözleşme arayışında olan Papiss Cisse, 1.5 milyon euro tutarında da ücret talep ediyor.

Aboubakar’la anlaşma yapmasının hemen sonrasında forvet hattını ‘ikileme konusunda isteği bulunan’ Beşiktaş Spor Kulübü’nün yönetimi, Cisse’yle de masaya oturmuş oldu ve 1+1 senelik sözleşmeyle 700.000 Euro tutarında da maaş önermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.