Beşiktaş sonunda yenmeyi başardı

0 38

Süper Lig’deki 8. hafta içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü, sahası üzerinde Sivasspor Kulübü’nü 2 – 1’lik bir skorla mağlup etmiş oldu. 2 tane maçın ardından galibiyet hasretini dindirmiş olan Beşiktaş Spor Kulübü’nde Güven Yalçın atmış olduğu iki golle beraber takımına 3 puanı getirmeyi başaran isim olmuş durumda. Bu söz konusu sonucun hemen sonrasında Kara Kartal puanını 17’ye kadar yükseltmiş durumdayken maç fazlası ile beraber 2. sıraya yerleşmiş oldu.

Süper Lig içerisinde geçmiş olduğumuz iki haftadan beri galibiyet yüzü görmeyi başaramayan Beşiktaş Spor Kulübü, kötü bir durumdaki seriye Sivasspor Kulübü’nün karşısında son vermiş oldu. Beşiktaş Spor Kulübü, Vodafone Park’ta oynanmış olan maç içerisinde Yiğidolar’ı 2 – 1’lik skorla mağlup etmiş oldu.

Karşılaşmadaki ilk yarı fazlasıyla temposuz bir şekilde geçmiş durumdayken 32. dakika içerisinde Güven Yalçın çok mükemmel bir gol atarak takımını 1 – 0’lık skorla öne geçirmiş oldu. Mücadelenin ikinci yarılık kısmında Sergen Yalçın hakeme göstermiş olduğu tepkiden dolayı kırmızı kart görmüş durumdayken Sivasspor Kulübü’de, 54. dakika içerisinde Rıdvan Yılmaz’ın kendi kalesine atmış olduğu golle beraber maça dengeyi getirmiş oldu. Dakikalar 69’a geldiği zaman da tekrardan Güven Yalçın sahne almış oldu. Rıdvan Yılmaz’ın ortalamış olduğu topu mükemmel bir kafa vuruşu ile beraber bitirmiş olan Güven, takımına galibiyeti getirmiş olan golü attı. Bu söz konusu sonucun hemen sonrasında ise Beşiktaş Spor Kulübü maç fazlası ile beraber 2. sıraya yerleşmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.