Beşiktaş mutlu sona oldukça yakın bir durumda

0 14

Beşiktaş Spor Kulübü, Kenan Karaman’ı kadrosu içerisine dahil etme amacıyla resmen temaslara başlamış oldu. Beşiktaş Spor Kulübü serbest bir vaziyette yer alan milli futbolcuya 3 senelik sözleşme teklif etmiş olacak. Transferin çok kısa bir zaman içinde gerçekleşecek olması konusunda beklentiler var.

Fortuna Düsseldorf Kulübüyle sözleşmesi sona ermiş olan Kenan Karaman, Beşiktaş Spor Kulübü’ne imza atmaya fazlasıyla yakın bir seviyede. Beşiktaş Spor Kulübü’nün yönetimi, 27 yaşında bulunan futbolcunun transferini çok kısa bir zamanın içinde sona erdirmeyi talep ediyor.

Beşiktaş Spor Kulübü, milli futbolcu için 3 senelik sözleşme teklif ediyor olacak. Serbest bir vaziyette bulunan Kenan Karaman, Beşiktaş Spor Kulübü’nün şartlarını kabul edecek olması halinde imzalar atılmış olacak. Beşiktaş Spor Kulübü milli durumda bulunan futbolcuyu Ocak ayı içerisinde de kadrosuna dahil etmeyi talep etmiş fakat Alman kulübüyle anlaşma sağlanamamıştı. Almanya içerisinde daha öncesinde Hoffenheim Kulübü ile birlikte Hannover 96 Kulübü’nde oynamış olan Kenan Karaman, geçmiş olduğumuz 3 sezon içinde Fortuna Düsseldorf Kulübü’nün formasını giymiş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Alman ekibiyle 29 tane maça çıkmış olan 27 yaşında bulunan santrafor, 7 tane gol atmış durumdayken iki tane de asist yapmış oldu. Kenan Karaman A Milli takım içerisinde çıkmış olduğu 21 tane maçta da fileleri 5 defa havalandırmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.