Beşiktaş için Kolombiya asıllı futbolcu

0 24

Takımdan ayrılmış olan Loris Karius’un yerine kaleci konusunda arayışlara başlamış olan Beşiktaş Spor Kulübü, Kolombiya asıllı Alvaro David Montero’yu son dönemlerde gündemine almış durumda. Deportes Tolima isimli takımda forma giymeye devam eden 25 yaşında bulunan file bekçisinin Türkiye temsilcisi, Beşiktaş Spor Kulübüyle görüşme yaptıklarını doğrulamaktayken, Montero’nun Beşiktaş Spor Kulübüne sıcak bakmakta olduğunu ifade etti.

Ajansspor içerisinde yer almış olan habere bakılırsa; oyuncunun Türkiyede yer alan temsil haklarını elinde tutan ve Beşiktaş Spor Kulübüyle görüşmeleri gerçekleştirmekte olan Ayhan Yeşilbaş, Beşiktaş Spor Kulübünün taraftarları heyecanlandırmakta olan açıklamalarda bulundu.

Yeşilbaş, 25 yaşında bulunan file bekçisinin Falcao ile birlikte Oscar Cordoba’dan bilgi almış olduğunu ifade ederek; ”Beşiktaş Spor Kulübüyle müzakerelerimiz sürüyor. Sinan Bolat ise şu zamanlarda gündeme gelmiş durumda. Alvaro aslında çok genç bir kaleci. Kolombiya Milli Takımının Teknik Direktörü görevinde bulunan Carlos Queiroz onun kabiliyetlerine hayran kalmış durumda ve sonrasında onu da milli takıma aldı. Kendisini talep eden çok fazla sayıda takım var ancak Beşiktaş Spor Kulübüne sıcak bakmakta. Falcao ile birlikte Oscar Cordoba’yla da görüştü; Beşiktaş Spor Kulübüyle ilgili olarak ikisinden de çok olumlu bilgiler almış oldu” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.