Beşiktaş artık rahatladı

0 22

Süper Lig’deki 24. hafta içerisinde Beşiktaş Spor kulübü, Vodafone Park stadyumunda İttifak Holding Konyaspor kulübünü konuk olarak ağırladı. N’Sakala’nın kırmızı kart görmüş olmasıyla ortalama bir şekilde 70 dakika kadar on kişi oynamış olan Beşiktaş Spor Kulübü, buna rağmen kazanmayı başardı ve söz konusu sahadan da 1 – 0’lık skorla galip ayrılıp iki haftalık kötü gidişatını sona erdirmiş oldu.

Süper Lig’deki 24. hafta içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü kendi evi içerisinde Konyasporla karşı karşıya gelmiş oldu. Vodafone Park içerisinde oynanmış olan söz konusu mücadeleyi, 70 dakika boyunca on kişi oynamış olan Beşiktaş Spor Kulübü 1 – 0’lık skorla kazanmış oldu. Beşiktaş Spor Kulübü, 21. dakika içerisinde N’Sakala’nın ikinci sarı kartı ve hemen sonrasında kırmızı kartı görmüş olmasının sonrasında uzun bir zaman boyunca 10 kişi oynamış olduğu maç esnasında kalesini gole kapatmış oldu ve oyunun ise hakimi olmayı başardı. Konyaspor Kulübü, rakibinin eksik kalmış olmasını değerlendirmenin yerine geride bekleme tercihin bulundu. Beşiktaş Spor Kulübüne galibiyeti getirmiş olan önemli golü ise 81. dakika içerisinde Valentin Rosier atmış oldu.

Bu söz konusu sonucun sonrasında iki maçlık galibiyet hasretini noktalamış olan Beşiktaş Spor Kulübü 48 puan ile zirvede yer alan Galatasaray Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübüyle puanını eşitlemiş oldu. 6 maçtan beri kazanamamakta olan Konyaspor Kulübü de 24 puanda kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.