Balotelli Antalyaspor’u çıldırtmış bir durumda

0 21

Antalyaspor, geçmiş olduğumuz akşam üzeri evinde ağırlamış olduğu Adana Demirspor karşısında maçı 2 – 1’lik skorla yitirmiş oldu. Maç sonunda Antalya cephesi hakemin almış olduğu kararlara da sitemde bulundu. Asbaşkan olarak görev yapan Berkay Bahar maç sonunda, ‘Balotelli’nin yapmış olduğu hareketleri es geçilmekte. Bir deneme tahtası da değiliz. İsyan noktasına gelmiş durumdayız’ ifadelerine yer verdi. Teknik Direktör olarak görev yapan Ersun Yanal ise, ‘Şaka gibi’ şeklinde bir açıklamada bulundu. Balotelli, 61. dakika içerisinde topla hareket halinde iken aniden koşmayı bırakarak, Antalyalı Fredy’yi yere düşürmüş oldu.

Ersun Yanal, Balotelli’nin atmış olduğu golüyle ilgili olarak, ‘Çizgiyi geçememiş olduğunuzda aslında haksızsınız. Bizler de bu akşam çizgiyi geçemedik. Yemiş olduğumuz ilk gole gelince de şaka gibi cidden. Ayıp’ ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Her bir hafta deneme tahtası gibi hiç bir şekilde tecrübesi olmayan hakemler veriliyor ifadelerine yer vererek sitemlerde bulunmuş olan Bahar, ‘%100 faul olan bir pozisyon içerisinde hakem kararsız kalmış oluyor, VAR kayıtsız kalmış oluyor. Balotelli’nin yapmış olduğu hareketler de es geçiliyor. Bundan böyle isyan noktasına gelmiş olduk. Federasyon bunlara bir çare bulsun. Yoruluyoruz burda’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.