Anlaşmaya çok yaklaştı

0 5

Beşiktaş Spor Kulübü, Feyenoord kulübü içerisinde forma giymeye devam eden Leroy Fer’le anlaşmaya çok daha yakın. Beşiktaş Spor Kulübü’nün Hollanda asıllı bu futbolcuya Feyenoord’dan kazanmış olduğu miktarın 3 katını teklif edecek olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Beşiktaş Spor Kulübü, aktif bir durumda devam eden futbol yaşantısını Feyenoord kulübü içerisinde devam ettiren ve sezonun sona ermiş olmasıyla birlikte sözleşmesi bitecek Leroy Fer’i kadrosuna katma konusunda fazlasıyla da yakın. Hollanda basını içerisinde çok geniş bir şekilde yer almış olan özel habere bakılırsa, Leroy Fer’in Rotterdam kentinde yer alan kariyeri 1 sezon devam edecek gibi durmakta. Orta sahada yer alan ünlü oyuncu, Feyenoord kulübünden ayrılmayı düşünmekte olduğunu ve Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde futbol kariyerini sürdürmeyi talep ettiğini de açık bir şekildeki fade etti.

Söz konusu haber içerisinde, Beşiktaş Spor Kulübünün Leroy Fer’e, 3 senelik bir sözleşme önerisinde bulunduğu ve Hollanda asıllı yıldızın şu dönemlerde Feyenoord’dan kazanmış olduğu söz konusu miktarın 3 katını alacak olduğu da ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.