Ankaraspor ve Menemenspor karşılaşacak

0 11

TFF 1. Lig içerisinde ertelenmiş olan 8. hafta mücadelesinin içinde Menemenspor Kulübü ile Ankaraspor Kulübü 1 Aralık (Bugün) Salı gününde karşı karşıya gelmiş olacak. Menemen İlçe Stadı içerisinde oynanacağı açıklanan söz konusu bu müsabaka esnasında başlama düdüğü ise saatler 13:00’ü gösterdiğinde çalmış olacak.

TFF 1. Lig içerisinde, İzmir ilinde meydana gelen 6.6 büyüklüğüne sahip depremden dolayı ertelenmiş olan 8. hafta mücadelesi içerisinde Menemenspor Kulübü ile Ankaraspor kulübü karşılaşmış olacak.

Menemen İlçe Stadı içerisinde 1 Aralık (Bugün) Salı gününde saatler 13:30’u gösterirken başlayacağı açıklanan mücadelenin hakemi ise Bülent Birincioğlu olarak açıklanmış durumda. lig içerisinde 11. haftayı da deplasmanda galibiyetle kapatmayı başaran iki ekip arasından Menemenspor Kulübü, Bereket Sigorta Ümraniyespor Kulübünü 2 – 0’lık bir skorla, Ankaraspor Kulübü ise Akhisarspor Kulübünü 1 – 0’lık bir skorla mağlup etmişti.

Ankaraspor Kulübü ile yapılacak maç haricinde Adanaspor Kulübü ile yapılacak müsabakası da coronavirüs vakalarından dolayı ertelenmiş olan Menemenspor Kulübü, dokuz tane maçta dokuz puan alarak 15. sırada yer alıyor. İlk deplasmandaki galibiyetini Akhisarspor kulübünün karşısında almış olan Ankaraspor Kulübü de on tane müsabaka içerisinde toplamış olduğu 8 puan ile birlikte 16. sırada yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.