Aliağaspor FK’den transferlere hızlı başlangıç

0 17

2021 – 2022 Futbol sezonu içerisinde Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele etmeye devam edeceği açıklanan Aliağaspor FK, 13 tane futbolcuyla anlaşıp sözleşme imzalamış oldu. 6 tane futbolcuyla da sözleşmesini yenilemiş durumda.

Transferler konusunda çok hızlı davranmış olan sarı siyahlı ekip, anlaşmış olduğu futbolcularla da kulüp binası içerisinde toplu imza töreni düzenlemiş oldu. Söz konusu bu imza törenine Aliağaspor FK’nün Başkanı olarak görev yapan Kamil Önal’la beraber futbolcuların tamamı da katılmış oldu.

Aliağaspor FK yönetimi; Belediye Derince Kulübü içerisinden forvet Tayfur Emre Yılmaz’ın yanı sıra Uşak Spor Kulübü’nden sağbek, Soma Spor Kulübü’nden sol bek Hakan Çakır, Söke Spor Kulübü’nden orta saha Barış Tenşi, Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü’nden orta saha Sergen Ekinci, Tepecik Spor Kulübü’nden stoper Alper Sürücü, Kuşadası Spor Kulübü’nden orta saha Murat Arslan, Kuşadası Spor Kulübü’nden sağ kanat Abdullah Çınar, Çiğli Belediyespor Kulübü’nden stoper Hasan Ayçiçek, Ordu Spor 1967 Kulübü’nden sol kanat İlker Ataseven, Ordu Spor 1967 Kulübü’nden sağ kanat Furkan Yıldırım, Söke Spor Kulübü’nden sağ kanat Mert Kurbaş ve Bolvadin Belediyespor Kulübü’nden de sol kanat Ali Şentürk ile anlaşıp sözleşme imzalamış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda takım içerisinde yer almış olan Ömer Can’ın yanı sıra Ersin Aslantoğ ile birlikte Mert Kuleli, Ali Yasin Demir, Batuhan Doğrukıran ve Raşit İlçebaylık’la sözleşme yenilemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.