Aliağaspor FK yeni lig için Şampiyon olma hedefiyle hazırlanmakta

0 22

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi içerisinde yer alan ve şampiyonluk parolasıyla hazırlanmaya devam eden Aliağa’nın futbol sporlarındaki güçlü temsilcisi Aliağaspor FK, yeni sezonla alakalı çalışmalarını da aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.

Gün içerisinde çift idman yapmakta olan sarı siyahlılar sabah saatlerine doğru Aliağa Gençlik Merkezi’nde yapmış olduğu kuvvet çalışmasının hemen sonrasında akşam antrenmanlarını da Aliağa Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirmiş oldu. Teknik Sorumlu olarak görev yapan Hakan Şapçı yönetimiyle gerçekleştirilen antreman esnasında futbolcular dengenin yanı sıra koordinasyon ile birlikte pas çalışması yapmış oldu.

Yeni sezon için yepyeni umutlarla başlamış olduklarını ifade eden Aliağaspor FK Teknik Sorumlusu olarak görev yapan Hakan Şapçı, çalışmalara şampiyonluk hevesinin yanı sıra inançla başlamış olduklarını ve aynı zamanda takım olarak şampiyonluk hedeflerinden hiç bir şekilde vazgeçmediklerini ifade etti.. Aliağaspor FK ile birlikte kentlerini de hak ettiği profesyonel liglere çıkartma amacıyla aynı heyecanla beraber coşkuyu yaşadıklarını dile getiren Şapçı, bu yıl arzulamakta oldukları şampiyonluk hedefini yakalayabilecek durumda oldukları yönünde düşüncesinin bulunduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.