Alanyaspor’a yeni bir şok daha

0 16

Gençlerbirliği maçı esnasında kırmızı kart görmüş olan Alanyaspor Kulübündeki Çağdaş Atan, Beşiktaş Spor Kulübü ile gerçekleşecek maç esnasında takımının başında yer alamıyor olacakGençlerbirliği maçı esnasında kırmızı kart görmüş olan Alanyaspor Kulübündeki Çağdaş Atan, Beşiktaş Spor Kulübü ile gerçekleşecek maç esnasında takımının başında yer alamıyor olacakGençlerbirliği maçı esnasında kırmızı kart görmüş olan Alanyaspor Kulübündeki Çağdaş Atan, Beşiktaş Spor Kulübü ile gerçekleşecek maç esnasında takımının başında yer alamıyor olacak

Süper Lig’deki 11. haftası içerisinde Gençlerbirliği Kulübüne 2 – 1’lik skorla yenilmiş olan ve bu maçta ilk mağlubiyetini de almış olan Alanyaspor Kulübünde teknik direktör görevinde bulunan Çağdaş Atan son dakikalar içerisinde görmüş olduğu kırmızı karttan dolayı Göztepe Kulübü ile birlikte Beşiktaş Spor Kulübü maçları içerisinde takımının başında yer alamayacak.

Süper Lig’de liderliğini koruyan Aytemiz Alanyaspor Kulübü içerisinde adeta bir Çağdaş Atan şoku yaşanmakta. Gençlerbirliği Kulübüne 2 – 1’lik skorla yenilmiş olan ve bu sezondaki ilk mağlubiyetini almış bulunan Akdeniz ekibi içerisinde teknik direktör görevinde bulunan Çağdaş Atan maçtaki 90+7. dakikası içinde direkt kırmızı kart görmüş oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda Sergen Yalçın’ın yardımcılığını yapmış olan Çağdaş Atan Göztepe’yle karşılaşma olacak ertelemenin yanı sıra 12. hafta içerisinde oynanacak Beşiktaş Spor Kulübü maçları içerisinde görev yapamıyor olacak. Çağdaş Atan görmüş olduğu bu kırmızı karttan sonra eski hocası Sergen Yalçın’ın karşısında takımının başında yer alma şansını da kaçırmış bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.