Acun Ilıcalı hangi spor kulübünü satın alacak?

0 28

Katılmış olduğu canlı yayın esnasında Avrupa üzerinden bir futbol kulübünü satın alabilecek olduğu konusunda açıklamalarda bulunan ünlü televizyonculardan Acun Ilıcalı’nın bununla ilgili olarak Hollanda Liginde yer alan Eredivisie takımları arasındaki Fortuna Sittard kulübüyle temasa geçmiş olduğu iddia edildi.

Spor Spikerlerinden biri olan Damla Uğurtürk’ün CNN TÜRK Instagram hesabı üzerinde yer alan canlı yayınına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, Avrupa içerisinde bir tane kulüp satın alabilecek olduğu konusunda bir duyuruda bulunmuştu. Spor yorumcularından biri olan Raşit Altun, Twitter üzerinde yapmış olduğu paylaşım içerisinde ”Acun Ilıcalı, başkanlığını Türk iş adamlarından biri olan Işıtan Gün’ün yapmaya devam ettiği Hollanda Liginin Eredivisie takımları arasındaki Fortuna Sittard’ı satın almış bulundu.” şeklindeki bir iddia da bulundu. Öte yandan, Acun Ilıcalı’nın Fortuna Sittard adlı spor kulübünün 3 milyon dolar ila 4 milyon dolar borcunu karşılamakta olduğunu ifade etti.

Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu ”takım satın alabilirim” şeklinde açıklama yapmasının sonrasında 2018 senesinin vergi rekortmenleri listesi için dokuzuncu sıradan giriş gerçekleştiren avukatlardan Gönenç Gürkaynak; ”Acun Ilıcalı Avrupa içerisinde bir kulüp satın alımı yapacakmış. 2018 senesi içerisinde vergi rekortmenlerinin arasında seksen üçüncü sırada. Ben o liste içerisinde dokuzuncu sıradaydım. Avrupa’da bir kulüp satın alımı yapamam.” şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.