Abdullah Avcı Süper Lig’e geri dönecek

0 9

Medipol Başakşehir Kulübüne mağlup olup lig içerisinde çok önemli bir yara almış bulunan ve oynamış olduğu çok kötü futboldan dolayı da taraftarın tepkisini çekmiş olan Trabzonspor Kulübünde yönetimin, İngiliz çalıştırıcılardan Eddie Newton’la yollarını ayırıp Fenerbahçe Spor Kulübü maçına Abdullah Avcı’yla çıkacak olduğu ileri sürüldü.

Trabzonspor Kulübü içerisinde Başakşehir Kulübünün karşısında ortaya konmuş olan kötü futbolun yanı sıra alınan mağlubiyet sabırları taşırmış oldu. Karadeniz Gazetesi içerisinde yer almış olan habere bakılırsa; Maçın bitişinde bir araya gelmiş olan Trabzonspor Kulübünün yönetimi, ortaya konmuş olan kötü futbolun faturasını teknik direktör görevinde bulunan Eddie Newton’a kesmiş oldu. İngiliz asıllı olan hocanın, maç süresince kenar yönetimi konusunda etkisiz kalmış olduğu görüşüne karar vermiş bulunan yöneticilerin, teknik operasyon konusunda karar almış oldukları öne sürülmüş oldu.

Ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa kurmaylar, sezon başlarken de gündeme gelmiş olan Abdullah Avcı’yla temasa geçmiş durumda. Tekrardan aynı kaynakların iddialarına bakılırsa, Avcı, kısa zaman içinde Trabzon’a gelmiş olacak ve imzayı atmanın ardından işbaşı yapmış olacak. Çok büyük bir aksilik yaşanmaması halinde ise Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü ile oynayacak olduğu derbi maça Abdullah Avcı yönetiminde çıkmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.