23 Nisan tarihinde dönmüş olacak

0 18

Süper Lig için verilmiş olan corona virüs arası esnasında özel jetle kendi ülkesi Romanya’ya gitmiş olan Gaziantep FK Teknik Direktörü görevinde bulunan Marius Sumudica’nın gelecek hafta perşembe gününde Türkiye’ye gelecek olduğu bilgisine ulaşıldı. Rumen asıllı teknik direktör Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra kurallar gereğinde tam tamına 14 gün boyunca karantinada kalmış olacak.

Gaziantep FK kulübü içerisinde corona virüsü salgınından sonra özel bir jetle ülkesi Romanya’ya gitmiş olan teknik direktör görevindeki Marius Sumudica’nın dönüş yapacağı tarih kesinleşti. Ailesinin yanında yer alan Rumen asıllı teknik adamın gelecek hafta perşembe gününde Türkiye’ye gelecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Uçuşların kapalı bir durumda bulunduğu Türkiye içerisinde özel izin alıp dönüş gerçekleştireceği bilgisine ulaşılan Marius Sumudica ile birlikte ekibinin kurallardan dolayı 14 gün süresince karantinada kalacak olduğu ifade edildi.

Gaziantep Futbol Kulübü’nün devre arası olduğunda Bundesliga ekipleri arasında Mainz’den kiralamış olduğu Alexandru Maxim de liglere verilmiş olan aradan dolayı tıpkı Sumudica gibi ülkesi Romanya’ya gitmiş idi. Rumen asıllı bu futbolcunun da haftaya perşembe gününde özel jetle Türkiye’ye dönüş yapacak olduğu ifade edildi. Maxim de tekrardan 14 gün boyunca karantina altında kalmış olacak.

Gaziantep Futbol Kulübü’nün ayrıca tam olarak 5 Mayıs tarihi içerisinde antrenmanlara başlaması konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.