Zeljko Obradovic geri dönüş yapacak?

0 20

Fenerbahçe Spor Kulübü’nü çalıştırmış olduğu yedi sezon içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Euroleague şampiyonluğu da arasında yer almak üzere pek çok farklı kupa kazandırmış olan ve sonrasında ise başantrenörlüğe ara verme kararı alan Zeljko Obradovic tekrardan parkelere dönecek olduğunun sinyallerini vermiş oldu. Efsane bir durumdaki antrenör yapmış olduğu açıklama içerisinde, ‘Dinlenmiş bir durumdayım, şarjımı da doldurdum ve şimdi ise dönmeyi amaçlamaktayım. Nerde çalışacak olduğuma yönelik ay sonuna kadar karar vermiş olacağım’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’yle kazanmış olduğu başarılar sayesinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nü Avrupa basketbolu içerisinde zirveye taşımayı başaran başantrenör Zeljko Obradovic tekrardan parkelere dönüş yapıyor.

Kendisi için en önemli durumda bulunan şeyin motivasyon olduğunu açıkça ifade eden Obradovic, özel yaşamında yer alan bazı hallerinde de hallolduğunu ifade ederek yeni kulübü için karar aşamalarında bulunduğunu ifade etti. Deneyimli durumda bulunan antrenör taraftarı olduğu Partinzan’a dönme konusundaki ihtimalle alakalı soruya, ‘Orası benim aşık olduğum bir kulüp, Partizan ile birlikte Borac hep kalbimde mevcut durumdaki kulüpler. Ailem ve çevremde yer alan insanların da görüşü benim açımdan oldukça önemli. Daha halen kimseyle görüşmüş değilim, menajerim zaten mevcut durumda. 20 günlük zaman zarfında neler olacağı da kesinleşecek’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.