Yıldız isimin sözleri Fenerbahçe’lileri çok kızdıracak

0 10

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 2018 / 2019 sezonu içerisinde golcü problemini çözme amacıyla transfer etmiş olduğu lakin çok büyük bir hayal kırıklığı yaratmış olan Islam Slimani, Fransa içersinde bir röportaj vermiş oldu. Cezayir asıllı olan golcü, tek bir hatasının Fenerbahçe Spor Kulübüne gitmek olduğunu açıkça ifade etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü içerisinde çok kötü bir performans ortaya koymasının ardından 2018 / 2019 sezonunun sona ermesiyle beraber takımdan ayrılmış olan Islam Slimani, kariyerine yönelik olarak çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Fransa’da vermiş olduğu röportaj içerisinde Türkiye’de geçirmiş olduğu günlere de değinmiş olan Cezayirli, Türkiye’ye gelip çok büyük bir hata yapmış olduğunu ifade etti.

6 aylık bir zaman zarfında Newcastle United’a gittiğini, 4 aylık zamanın sakatlıkla geçmiş olduğunu ifade eden Slimani insanların ise bunun bir başarısızlık olduğunu ifade ettiklerine değinti.. Bunun bir başarısızlık olmadığını dile getiren Slimani oynamadığını zira sakat olduğunu ve ardından Fenerbahçe Spor Kulübüne giderek çok iyi bir hamla yaptığını söyledi.. Kendisine güvenen bir teknik adam olduğunu ve onu oynattığını da dile getirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde olduğu bir sabah, kendisinin kiralık bir oyuncu olarak takımda yer aldığını ve gelecek sene takımda yer almayacağından dolayı idmanlara çıkamayacak olduğunu söylediklerini, Ocak ayı içerisinde kendisine teklifler olduğunu fakat ayrılmasına izin vermediklerini söyledi.. Kendisi ile birlikte Benzia’ya da bunun yapıldığını ve kendisi için tek bir hatanın, Türkiye’ye gitmek olduğunu dile getirdi..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.