Yıldız isimden Fenerbahçe’ye kötü bir haber

0 11

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Çaykur Rizespor Kulübü’nü 1 – 0’lık skorla mağlup etmiş olduğu maç esnasında sakatlanmış olan Pelkas’ın son vaziyeti de kesinleşmiş durumda. Arka adalesi içerisinde yırtık tespit edilmiş olan ve iki ila üç hafta boyunca sahalardan uzak kalacağı açıklanan Yunan asıllı futbolcu Galatasaray Spor Kulübü derbisi esnasında forma giyemiyor olacak.

Süper Lig’deki 22. haftası içerisinde Çaykur Rizespor kulübünü konuk olarak ağırlayan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Dimitris Pelkas çok önemli bir sakatlık yaşamış idi. Söz konusu bu mücadelenin 61. dakikası içerisinde sakatlanıp oyundan çıkmış olan Yunan asıllı futbolcunun MR’larında Grade 2 tane yırtık tespit edilmiş olduğu açıklaması yapıldı.

Yıldız durumda bulunan futbolcunun sahalar üzerinden en az iki ila üç hafta kadar uzak kalması konusunda bir beklenti bar. Pelkas’ın Galatasaray Spor Kulübü derbisi esnasında oynaması hiç bir şekilde mümkün gözükmemekte .Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılmış olan açıklama ise şöyle; ‘Ardımızda bırakmış olduğumuz akşam Ç. Rizespor kulübüyle oynamış olduğumuz maç esnasında arka adalesinde sertleşme hissetmiş olan ve oyundan alınmış olan oyuncumuz Pelkas’ın çekilen MR’larında Grade 2 yırtık tespit edilmiş durumdadır. Oyuncumuzun tedavi işlemlerine de başlanmıştır.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.