Yıldız futbolcuyu durdurmak mümkün değil!

0 42

Beşiktaş Spor Kulübü’nün yıldızlarından Rachid Ghezzal bu sezonda göstermiş olduğu performanstan dolayı lige adeta damgasını vurmayı başardı. 11 tane gol pası vermiş olan Cezayir asıllı ünlü futbolcu, bu alan içerisinde Avrupa üzerinde de zirveye oynamakta. Ghezzal, Avrupa’da yeralan 5 tane büyük lig ile birlikte Süper Lig baz alındığı zaman Harry Kane’in hemen sonrasında asist krallığı konusunda 2. sırada yer alıyor.

Beşiktaş Spor Kulübü içerisinde Rachid Ghezzal, gol pasları ile birlikte takımına katkı vermeyi sürdürüyor. Avrupa’nın 5 tane büyük ligi baz alındığı zaman Rachid Ghezzal, yalnızca Harry Kane’in arkasında kalmış oldu.

Gaziantep Futbol Kulübü maçı esnasında da Aboubakar’a bir tane gol attırmış olan Cezayir asıllı ünlü futbolcu, lig içerisinde 11. asistine ulaşmayı başardı. Avrupa’nın beş tane büyük ligiyle beraber Süper Lig baz alındığı zaman da bu alan içerisinde Ghezzal’ı geride bırakmış olan tek bir isim Harry Kane olarak öne çıkıyor. Tottenham Kulübü’nün yıldız oyuncusu, bu sezonda arkadaşlarına tam tamına 13 defa gol pası vermiş oldu. Liste içerisinde 2. sırayı da Ghezzal ile birlikte Kevin De Bruyne ve bir de Thomas Müller paylaşmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.