Yemiş olduğu bu gölü hiç bir şekilde unutmayacak

0 15

Olympiakos Kulübü’nde forma giymekte bulunan Andreas Bouchalakis, Aris Kulübüyle oynamış oldukları maç esnasında kalecinin arkasına saklanıp çok ilginç bir gole imzasını atmış oldu.

Yunanistan Kupasının çeyrek finaldeki rövanş maçı esnasında Aris Kulübü ile Olympiakos Kulübü karşı karşıya gelmiş oldu. İlk maçı 2 – 1’lik skorla kazanmış olan Olimpiakos Kulübü, deplasman içerisinde rakibi ile 1- 1 ‘lik skorla berabere kalıp adını yarı finale yazdırmış oldu.

Fazlasıyla çekişmeli bir şekilde geçmiş olan mücadelenin 87. dakikası içerisinde çok ilginç bir olay yaşanmış durumda. Konuk olarak gelmiş olan ekibin 27 yaşında bulunan orta saha oyuncularından Andreas Bouchalakis, ceza sahası üzerinde yaşanmış olan bir pozisyonun sonrasında yarı alanına doğru koşmayarak kale direğinin oraya gizlenmiş oldu. Kale direğinin hemen yan tarafına saklanmış olan uyanık futbolcu, kaleciyi de adeta gafil avlamış oldu.

Kalecinin arka kısmında saklanmış olan Yunan asıllı oyuncu, file bekçisinin topu yere bırakmış olmasının sonrasında koşarak meşin yuvarlağı ağların içerisine yolladı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.