Tuncay teklif beklediğini açıkladı

0 12

Fenerbahçe Spor Kulübünün eski futbolcularından biri olan Tuncay Şanlı, göreve sürekli olarak hazır bir durumda olduğunu ifade etti. Herhangi bir teklif almamış olduğunu ancak Fenerbahçe Spor Kulübü için sürekli olarak taşın altına elini sokacak olduğunu ifade eden Şanlı, Skorer Instagram hesabında gerçekleşen canlı yayın esnasında Fenerbahçe Spor Kulübünün teknik direktör adaylarını da değerlendirmiş oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübünün eski yıldızlarıdan Tuncay Şanlı’nın yapmış olduğu açıklamalar ise şu şekilde; ”Pozitif bir durumda olmayı sürdüreceğiz. Olanaklarımız doğrultusunda da evlerde kalmaya gayret ediyoruz. Hiç basit bir süreçte değil. Bizler aslında daha zekiyizdir ülke olarak. Unutmuş olduğumuz şeyleri anımsıyoruz. Sevdiklerimize daha çok değer gösteriyoruz. Bundan sonrasında ise inşallah çok daha iyi olacak. Bu sezon aslında çok renkli oldu. Geçmiş olduğumuz seneye göre daha da fazla rekabet bulunuyordu. Anadolu kulüplerinin yerli durumdaki oyunculara güvenmeye başlaması bunu çoğalttı. Kalite açısından yerli oyunculara çok daha fazla değer vermeye başlamamız onları suyun üstüne çıkartmış oldu. Heyecan aslında biraz da bundan kaynaklanmış gibi.

Virüs yayılmadan önce mali bir şekilde kulüpler çok zor süreçten geçmekte. Altyapı demekteyiz ancak biz kulüpler olarak altyapıyı göze alacak olursak nereye gelecek olduğumuzu da gördük. Kendi değerlerimizi fazlasıya çok kenara itmiş olduk. Cengiz ile birlikte Çağlar benzerindeki futbolcular da yurt dışına gitti. Keyif vermeyi başaran oyuncularımız da var. Kulüp bazından bakıldığında yerli oyunculara da ihtiyaç bulunuyor. Büyük bir kulüp olarakta zaten yerli oyunculara çok büyük bir ihtiyacı var. Bunu fazlasıyla iyi bir şekilde yaşadım ben.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.