Transferle ilgili onay gelmiş durumda

0 5

Çin’de yer alan Wuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve bütün dünyaya yayılma gösteren Corona virüsü salgınından dolayı lige verilmiş olan arada transfer çalışmalarına hız veren Galatasaray Spor Kulübünde çok sıcak gelişmeler yaşanmakta.

Galatasaray spor kulübü sezon başlarken Brighton’dan kiralamış olduğu fakat uzun zamanlı sakatlığından dolayı talep ettiği kadar yararlanamadığı Florin Andone ile de yolu sürdürmeyecek. Ardımızda bırakmış olduğumuz yaz transfer dönemi içerisinde aylar boyunca devam eden uğraşlar sonrasında kadroya dahil edilmiş olan fakat senelik 5 milyon Euro tutarını da aşan maaşından dolayı kulübü maddi bir şekilde zora sokan Falcao’ya da gelen teklifler değerlendirilmiş olacak. Kolombiya asıllı yıldız için Suudi Arabistan ile birlikte Katar’dan talipler bulunduğu da belirtildi.

Bu maksatla da forvet arayışlarını hızlandırmış olan ve Falcao’yla yollarını ayırmış olduğu durumda en az 2 tane golcü takviyesi yapması konusunda beklentiler bulunan Galatasaray Spor kulübüyle alakalı flaş bir iddia ortaya atılmış durumda. Completesports.com içerisinde çıkmış olan habere bakılırsa Galatasaray Spor Kulübü, Heracles Almelo forması giymeye devam eden Nijerya asıllı forvetlerden Cyriel Dessers’le ilgilenmekte.

Haber içerisinde; ”Türkiye Süper Lig şampiyonlarından Galatasaray Sor Kulübü, Nijerya asıllı forvet Dessers ile ilgilenmekte” şeklindeki ifadelerine yer verilmiş oldu.

Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerin gelecek günler içerisinde 25 yaşında bulunan futbolcuyla alakalı olarak girişimlerini hızlandıracak olduğu ve teknik direktör görevinde bulunan Fatih Terim’in de oyuncunun transferine onay vermiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.